preloader
   

Jarmarky a festivalyMEZI HROZNY

Všichni milovníci dobrého vína – těšte se!

Připravili jsme si pro Vás 4. - 5. června 2021 dvoudenní festival „MEZI HROZNY

Putování po stopách a vůních vín z frýdeckého zámku až na hrad Hukvaldy. Užijte si lahodnou chuť těch nejlepších českých vín. V malebném prostředí frýdeckého zámku, jež je právem považován za dominantu města, zahájíme festival v pátek 4. 6. 2021. V sobotu 5. 6. 2021 se festival přesune za hradební zdi středověké pevnosti hradu Hukvaldy.

----------------------------------------------------------------------------------------
Obracíme se na Vás s možností prodeje na festivale.

Máme zájem o stánkový prodej s možností degustace moravských a českých vín, doplňkový sortiment jako jsou sýry, obložené chleby, slané pečivo, uzeniny a další. Akce je kombinovaná a probíhá v pátek 4. 6. 2021 v odpoledních hodinách v prostorách I. nádvoří frýdeckého zámku a v sobotu 5. 6. 2021 celý den na hradě Hukvaldy. Podmínkou prodeje je účast v obou termínech. Pronájem prodejního místa a dřevěného stánku pro sortiment vín ZDARMA.

Prodej probíhá pouze ve venkovních prostorách frýdeckého zámku a hradu Hukvaldy.

V případě vašeho zájmu o prodej a prezentaci Vašich výrobků, napište nám na naše emailové adresy karolina.sekerasova@muzeumbeskyd.com a sprava@hradhukvaldy.eu popřípadě poštou na adresu Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, Karolina Sekerášová, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek, a to nejpozději do 19. 2. 2021,

Prosím použijte přihlášky.


V přihlášce je nutno uvést, zda potřebujete pronajmout prodejní stánek a el. energii. V tomto směru jsou naše možnosti omezené.

Při přidělování místa bude přihlíženo k rychlosti doručení přihlášky. 

Prodejní řád
Přihláška word
Přihláška pdf

 
 

 

 

  


 


© Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace