Mykologická poradna

V pondělí 22. 7. 2024 bude mykologická poradna uzavřena. Na vaši návštěvu se budeme těšit opět v pondělí 29. 7. 2024.

Mykologickou poradnu nově povede Mgr. Jiří Kocián v Langově domě (Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek), v sídle přírodovědného úseku muzea.

Že se jedná o aktivitu nanejvýš užitečnou a velmi přínosnou pro veřejnost, dokazuje přes šest stovek návštěvníků poradny. Návštěvnost poradny má vzestupný trend – návštěvníci se mohou těšit na fundované rady a vysokou odbornost nacházejí stále větší ohlas mezi milovníky houbaření.
I letos se můžete těšit na mykologické vycházky.

Mykologická poradna probíhá od 10. 6. 2024 do 25. 11. 2024, každé pondělí v době od 9.00–12.00 hodin a 13.00–16.00 hodin

Kontakt: houby_poradna@muzeumbeskyd.com, popř. telefonicky na čísle 739 329 282.

Více informací k přírodověným poradnám naleznete zde