preloader

Volné pozice

 DOMOVNÍK

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa DOMOVNÍK

Náplň práce:

  • Zajištění domovnických prací včetně odborných řemeslnických prací při opravách a údržbě objektů (vč. prací zahradnických, zednických, příp. zámečnických)
  • Pomocné práce jako stěhování lavic, stavby prodejních stánků při akcích, pomoc při instalaci výstav
  • Odemykání a uzamykání budov, pohotovostní služby
  • Spolupráce na přípravě a zajištění akcí, pořádaných Muzeem Beskyd, vč. akcí na hradu Hukvaldy

Požadavky

  • Časová flexibilita – zabezpečování hotovostních služeb
  • Bydliště v blízkosti zaměstnavatele výhodou
  • Vzdělání minim. vyučen v technickém oboru
  • Dobrý zdravotní stav
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Finanční bezúhonnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů před podpisem smlouvy

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení, úvazek 1,0
  • Finanční ohodnocení podle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 4. platová třída, plat. 15.020 – 21.750 Kč
  • 25 dnů dovolené, stravenky
  • ​​​​Možnost ubytování ve služebním bytě
  • Práce v atraktivním prostředí
  • Nástup od 1. 1. 2023
  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek a Hukvaldy

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na e-mail: tatana.ocadla@muzeumbeskyd.com nebo poštou na adresu:
Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek do 15. 12. 2022. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Dotazy k pracovní nabídce poskytne vedoucí oddělení realizačního a provozního pan Luděk Lednický, tel. 731 196 572.

 EKONOM/EKONOMKA

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa ekonom/ekonomka

  • Řízení ekonomické činnosti muzea
  • Vedení účetnictví včetně zpracování účetní závěrky a účetního výkaznictví, zastupování účetní v době nepřítomnosti
  • Komunikace se zřizovatelem, jednání s daňovým poradcem
  • Reporting, analýzy, tvorba směrnic, statistika, odpovědnost za PAP
  • Tvorba kalkulací, sledování a vyhodnocení dotačních titulů a investičních záměrů z hlediska účetního a finančního
  • Vedení majetkové agendy včetně účtování, řízení inventarizace
  • Účtování skladové evidence
  • Tvorba rozpočtu a sledování jeho plnění
Pracovní poměr:
  • Na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení, úvazek 1,0 nebo dle osobního jednání.
Platová třída:
  • 11. platová třída dle platných platových předpisů pro zaměstnance ve veřejných službách a správě (Příloha č. 1 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb).
Místo výkonu práce:
  • Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace, Hluboká 66, 738 01 Frýdek-Místek
Požadavky pro vznik pracovního poměru:
  • VŠ vzdělání se zaměřením na ekonomiku
  • Minimálně 3 roky praxe v oblasti účetnictví
  • Zkušenosti s řízením ekonomické agendy a vedením účetnictví na obdobné pozici
  • Výborná znalost podvojného účetnictví (znalost příspěvkových organizací a ČÚS pro vybrané účetní jednotky výhodou), znalost daňových předpisů, agendy PAP
  • Zkušenosti s vedením kolektivu vítány
  • Znalost práce na PC na velmi dobré úrovni
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Samostatnost a pracovitost
Nástup možný ihned
Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
(písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení nebudou vráceny)
  • Motivační dopis
  • Strukturovaný životopis
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • Souhlas se zpracováním osobních údajů

Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 9. 12. 2022. Rozhodující je razítko pošty či přijetí e-mailu na adresu:
e-mailem: tatana.ocadla@muzeumbeskyd.com
poštou:  Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace
              Hluboká 66
              738 01 Frýdek-Místek
              Mgr. Stanislav Hrabovský, ředitel

Úspěšný uchazeč před podpisem smlouvy předloží originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

PRŮVODCE/PRŮVODKYNĚ

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace Moravskoslezského kraje, nabízí pracovní místo na pozici PRŮVODCE/PRŮVODKYNĚ na DPP.
Jedná se o brigádu v malebném prostředí frýdeckého zámku v období letních prázdnin, jež je vhodná zejména pro milovníky historie, umění a kultury.

Požadavky:
- věk minimálně 18 let
- velmi dobrý mluvený projev, příjemné vystupování
​​​​​- všeobecný kulturně-historický přehled
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita – směny a jednotlivé akce se konají v pracovních dnech, o víkendech i během státních svátků, v ranních i pozdě večerních hodinách
- spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, pracovitost
- trestní bezúhonnost, české státní občanství
- schopnost komunikace v AJ, NJ či jiném světovém jazyce výhodou
- praxe výhodou

Benefity:
- příplatky za víkendy, svátky, noční příplatky
- odpovídající platové podmínky, dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- jedinečné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce
- přátelský kolektiv

Pracovní náplň:
- komentované prohlídky s průvodcem
- kontrola vstupenek, dohled nad exponáty ve výstavních prostorech
- pomoc návštěvníkům s orientací a pohybem po budově
- informování návštěvníků, schopnost zodpovídat dotazy
- výpomoc při kulturních akcích
- pomocné práce

Nástup možný od 1. 10. 2022. Váš strukturovaný životopis s fotografií zašlete na e-mail: marketa.bednarkova@muzeumbeskyd.com.
V návaznosti Vám zašleme pozvánku na osobní pohovor.