preloader

Volné pozice

PRŮVODCE/PRŮVODKYNĚ

Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, příspěvková organizace Moravskoslezského kraje, nabízí pracovní místo na pozici PRŮVODCE/PRŮVODKYNĚ na DPP.
Jedná se o brigádu v malebném prostředí frýdeckého zámku v období letních prázdnin, jež je vhodná zejména pro milovníky historie, umění a kultury.

Požadavky:
- věk minimálně 18 let
- velmi dobrý mluvený projev, příjemné vystupování
​​​​​- všeobecný kulturně-historický přehled
- ochota učit se novým věcem
- časová flexibilita – směny a jednotlivé akce se konají v pracovních dnech, o víkendech i během státních svátků, v ranních i pozdě večerních hodinách
- spolehlivost, dochvilnost, pečlivost, pracovitost
- trestní bezúhonnost, české státní občanství
- schopnost komunikace v AJ, NJ či jiném světovém jazyce výhodou
- praxe výhodou

Benefity:
- příplatky za víkendy, svátky, noční příplatky
- odpovídající platové podmínky, dle zákona č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- jedinečné pracovní prostředí
- možnost dlouhodobé spolupráce
- přátelský kolektiv

Pracovní náplň:
- komentované prohlídky s průvodcem
- kontrola vstupenek, dohled nad exponáty ve výstavních prostorech
- pomoc návštěvníkům s orientací a pohybem po budově
- informování návštěvníků, schopnost zodpovídat dotazy
- výpomoc při kulturních akcích
- pomocné práce

Nástup možný od 1. 10. 2022. Váš strukturovaný životopis s fotografií zašlete na e-mail: marketa.bednarkova@muzeumbeskyd.com.
V návaznosti Vám zašleme pozvánku na osobní pohovor.