Znáte místecké ulice?

O tom, jak dobře znáte místecké ulice se můžete přesvědčit během komentované prohlídky Místku.
Zjistíte například to, jaké proměny místeckého náměstí se odehrály, něco k historii měšťanských domů nebo jak se v minulosti obchodovalo. Součástí komentované prohlídky jsou též dominanty Místku, jako je kostel sv. Jakuba a další.

Pátek 14. ledna 2022, sraz v 15.30 hodin u kašny na Náměstí svobody v Místku, Mgr. Jaromír Polášek.
Komentovaná prohlídka proběhne dle platných mimořádných vládních opatření.

Změna programu vyhrazena.