Zbojnická hledačka

Zúčastněte se i vy nové zbojnické hledačky a zjistěte, kam všude vás zavedou skryté indicie, které na frýdeckém zámku a hradě Hukvaldy zanechal zbojník Ondráš.

Na pokladně frýdeckého zámku a hradu Hukvaldy se o této akci dozvíte více informací.
Po řádném vyplnění pracovního listu se dočkáte náležité odměny!

Pravidla soutěže:
  • Hry se mohou zúčastnit děti do 15 let po zakoupení vstupenky. Pro splnění hry je potřeba navštívit frýdecký zámek i hrad Hukvaldy.
  • Na pokladně si vyzvedneš pracovní list.
  • Hádanky tě dovedou do prostoru, kde je ukryto písmeno. Toto písmeno najdi a zapiš do listu. Až nalezneš všechna písmena, doplň tajenku. Dětem, které neumí číst, pomohou rodiče nebo starší sourozenci.
  • Dokončíš-li hru na jedné z těchto památek, pracovní list si uchovej! Při návštěvě druhého objektu pokračuj v hledání hádanek a luštění tajenky.
  • Pokud máš vyplněné obě strany pracovního listu, můžeš si po předložení obou tajenek na pokladně hradu, či zámku vyzvednout odměnu.
  • Poslední den pro vyzvednutí odměny je 5. 9. 2021. Získáš odznáček s vyobrazením dané památky, na které výhru uplatňuješ.
  • Hra probíhá od 1. 7. do 5. 9. 2021 nebo do vydání všech výher.
Pořadatelem hry je Muzeum Beskyd Frýdek-Místek.