Večer s pohádkou (loutkové divadélko)

Zažijte pohádkový podvečer na frýdeckém zámku v krásné předvánoční atmosféře. Těšit se můžete na vánočně laděné loutkové představení Pojďme spolu do Betléma v podání Těšínského divadla.

Pátek 16. 12. 2022 v 17.00 hodin, Rytířský sál frýdeckého zámku, délka cca 50 minut, kapacita omezena (max. 110 osob).

V týdnu od 10. 12. 2022 do 16. 12. 2022, nejpozději do 16.30 hodin, proběhne klasický prodej vstupenek v běžné otevírací době muzea.
Pozor! Každé pondělí je zavírací den muzea tj. pokladna bývá uzavřena!

Ceník na akci naleznete zde:
  • Dospělí, mladiství (15-64 let) - 120 Kč
  • Děti (4-14 let); senioři (na základě průkazu totožnosti); studenti (na základě předložení studentského průkazu);  držitelé průkazu ZTP, ZTP/P (dospělí, senioři, studenti, děti) - 90 Kč
  • Děti do 3 let (včetně) - zdarma

A o čem divadélko POJĎME SPOLU DO BETLÉMA v podání Těšínského Divadla bude?
Loutkové představení přináší jednoduché zpracování známých biblických motivů lidového baroka, točících se kolem stvoření světa, narození Krista, klanění pastýřů a pouti tří mudrců za ním do Betléma. Jednotlivé příběhy líčí srozumitelnou formou i pro relativně malé předškolní diváky, proč se slaví Vánoce, a jak to všechno začalo. Představení je plné emocí a boje dobra se zlem. Všechny krátké příběhy mají své skromné napětí a pointu, aby v závěru představení dospěly do svého vrcholu - potrestání zla v osobě Heroda a nalezení Betléma a maličkého Mesiáše.
Změna programu vyhrazena. V případě zhoršení epidemiologické situace si pořadatel vyhrazuje právo na změnu či úplné zrušení programu.

Kontakt na pokladnu zámku: pokladna@muzeumbeskyd.com, tel.: 558 628 001