Vánoční jarmark na frýdeckém zámku 2022

Srdečně vás zveme na tradiční vánoční jarmark konaný na frýdeckém zámku. Přijďte si k nám zpříjemnit předvánoční atmosféru v neděli 4. prosince 2022 od 9.00 do 15.00 hodin.

Užijte si rukodělné výrobky, vánoční ozdoby, dekorace, perníčky, cukrovinky, medové speciality nebo tradiční výrobky z našeho regionu. V průběhu jarmarku pro vás bude připraven bohatý kulturní program - vystoupí folklorní soubor Ondráš z Janovic a pěvecký sbor Cantores Domini. V rámci jarmarku budete moci navštívit výstavu Dámy a pánové, zadejte se a výstavu Svět panenek Pavly Dobíškové nebo můžete zhlédnout stálou expozici Frýdek a Místek a expozici Frýdek - Mariánské poutní místo.

Odpočiňte si od vánočního shonu, nakupte krásné vánoční dárky a nasajte tu pravou vánoční náladu!

Ceník na akci naleznete zde:
  • Symbolické vstupné základní - 30 Kč, dětské - 10 Kč (vstupenky v prodeji na místě).

Změna programu vyhrazena.