Šmodrchání

Zavítejte během letních prázdnin do interaktivní výstavy Šmodrchání, která je součástí stálé expozice Beskydy – příroda a lidé.
Ve výstavě se například dozvíte to, kdo to byl provazník, prýmkař či popružník, poznáte různé druhy provazů, lan a uzlů. Zároveň se ve výstavě naučíte uzlovat nebo plést náramek!

Jedná se o doprovodnou výstavu, vstupné do výstavy se řídí dle platného ceníku do expozice Beskydy – příroda a lidé, otevřeno v rámci běžné otevírací doby muzea.

Prázdninový rodinný program

V případě zájmu lze využít též prázdninový program pro rodiny s dětmi, a to jednak ve formě samoobslužného programu vedeného tištěným průvodcem (informace na pokladně zámku) či se lze objednat na řízený program s lektorem (více informací naleznete zde, je nutné se předem objednat na e-mailové adrese: marek.weissbrod@muzeumbeskyd.com).