Příroda hrou

Přírodovědná akce v Muzeu Beskyd Frýdek-Místek při příležitosti mezinárodního dne biologické rozmanitosti.

Biologickou rozmanitostí se rozumí pestrost genů, rostlinných a živočišných druhů a ekosystémů, které tvoří život na planetě Zemi. V muzeu Vám u příležitosti tohoto dne představíme přírodovědné obory, kterým se věnujeme – botanika, bryologie, entomologie, mykologie a zoologie. Ukážeme na jednotlivých stanovištích pestrost přírody kolem nás. Těšit se můžete na živé i neživé mechorosty, houby, rostliny, zvířata a další přírodniny. Pro děti je připraveno tvoření a vědomostní kvízy – úspěšní řešitelé si na pokladně muzea vyzvednou drobnou odměnu.

Neděle 22. května 2022, od 13.00 do 16.30 hodin, Muzeum Beskyd Frýdek-Místek, vstupné: 30 Kč/15 Kč.