Příměstský tábor "Putování za liškou" 2023

Pokud chcete vašim dětem o letních prázdninách dopřát nevšední zážitek, příměstský tábor "Putování za liškou" konaný v Muzeu Beskyd Frýdek-Místek, příspěvkové organizaci je ta správná volba!
Děti bude čekat týden plný objevů, poznání a her v malebném prostřední frýdeckého zámku. Účastníci se například mohou těšit na poznání všech expozic, výstav muzea a páteční celodenní exkurzi na hrad Hukvaldy, kde putování za liškou zdárně skončí.

Příměstský tábor "Putování za liškou" se bude konat v termínu od 10. do 14. července 2023 v čase od 8.00 do 16.00 hodin (sraz účastníků se uskuteční každé ráno od 7.30 do 8.00 hodin na druhém nádvoří frýdeckého zámku).
Cena za příměstský tábor činí 1.890 Kč (5x oběd, pitný režim, svačinka, výtvarný materiál, odměny ad.).
Tábor je vhodný pro děti ve věku od 7–12 let (kapacita zaplněna).