Festiválek kávy na frýdeckém zámku 2023

Druhý ročník minifestiválku kávy na nádvoří frýdeckého zámku, v rámci kterého mohou návštěvníci putovat za vůní kávy ze všech koutů světa.
O hudební doprovod se postará AV BLUES & SWING.
Pražírny a kavárny Frýdku-Místku a okolí na nádvoří frýdeckého zámku. Těšit se můžete i na sladké dobroty.

Sobota 9. září 2023 od 10.00 do 17.00 hodin v areálu frýdeckého zámku, vstup na akci ZDARMA.

Lahodné kávy a sladké dobroty vám představí:
  • Don Piaggio
  • Upraženo
  • Kavalo
  • Y COFFEEbox&bike
  • Pražírna Don Franko
  • Kafe naRuby
  • Lu Cafe
  • Croissant House
  • Markéta Tomášková z televizního pořadu Peče celá země II
  • Rico-Koláče
  • Snídaňuj, s. r. o.
  • Sladké Království
  • Vera Torta

Během festiválku můžete v Muzeu Beskyd navštívit:
- Přednášku pražiče Krzysztofa Barabosze z Hard Beans Sp.z.o.o. v 11:00 a ve 14:00 hodin v Rytířském sále Muzea Beskyd;
- Výstavičku nejen o historii kávy ve výstavní síni Antikva, 10:00-17:00 hodin, vstup zdarma;
- Přednášku o historii kávy s autorkou výstavy ve 12:30 a v 15:30 hodin (Mgr. Slavěna Jurčíková);
- Muzejní expozici Beskydy - příroda a lidé;
- Expozici Zámecký okruh (Zámecký okruh lze navštívit každou celou hodinu v rámci otevírací doby);
- Dětskou prohlídku Zámeckého okruhu ve vybrané časy "Poselství z dávných časů" (v 11:30, 12:30, 14:30 a 15:30 hodin).

Poslední vstup do muzea je možný půl hodiny před koncem otevírací doby. Vstupné do výstav a expozic se řídí dle platného ceníku. Vstupenky do expozic zakoupíte na pokladně zámku v den konání akce.
Akce se koná za každého počasí.