Dětské prohlídky "Po stopách malé arcivévodkyně"

Císařovna Marie Terezie si přijela odpočinout na své letní sídlo od četných vladařských povinností a vzala s sebou i všechny své urozené potomky. Netušila však, že si její nejoblíbeněji dcera Marie Kristina sbalila kufr plný různorodých hraček!

Tyto letní prázdniny jsou v Muzeu Beskyd Frýdek-Místek ve znamení dětských prohlídek. Každý prázdninový víkend ve 14.00 hodin se můžete těšit na unikátní dětskou prohlídku "Po stopách malé arcivévodkyně".

V rámci prohlídky Zámeckého okruhu budou děti provedeny po frýdeckém zámku s cílem nalézt dětské hračky, které byly v jednotlivých komnatách zámku roztroušeny dcerou císařovny Marie Terezie. Tato prohlídka je doprovázena různorodými aktivitami. Zároveň se děti dozví mnoho zajímavostí o životě šlechtických dětí na hradech a zámcích.

(Doporučený věk k absolvování prohlídky 4-14 let)

Kapacita prohlídky omezena (dětská prohlídka je primárně určena pro dětské návštěvníky).

V případě naplnění kapacity prohlídky počtem 10 a více dětí si lze na základě telefonické domluvy (558 628 001) sjednat mimořádný termín během letních prázdnin - vhodné např. pro příměstské tábory apod.