Dětské prohlídky "Poselství z dávných časů"

Vstupenky zakoupíte online zde

Letní prázdniny jsou v Muzeu Beskyd Frýdek-Místek opět ve znamení dětských prohlídek. Každý prázdninový víkend ve 14.00 hodin se můžete těšit na novou dětskou prohlídku "Poselství z dávných časů".

Zažijte s dětmi prohlídku Zámeckého okruhu trochu jinak. Přijďte pomoct guvernantce plnit různorodé úkoly, řešit otázky a odhalit tak tajemství vzkazu z 18. století, který zde ukryly děti hraběcího páru pro budoucí generace. Dozvíte se tak plno zajímavostí ze života šlechtických rodin, s čím si děti rády hrály a co je naopak nebavilo. Během prohlídky guvernantka povypráví i dávné příhody z historie našeho zámku, to vše s ohledem na věk malých návštěvníků.

Vstupné: 120 Kč | 90 Kč | 50 Kč

Vhodné pro děti od 5 do 10 let.
Kapacita prohlídky omezena (dětská prohlídka je primárně určena pro dětské návštěvníky).

Dětské prohlídky frýdeckého zámku probíhají od 29. června do 15. září 2024.